Представники мережі ОГС "Зелена Житомирщина" взяли участь у форумі "Розумна енергетика в освіті"

1-2 червня в м. Київ за підтримки Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ, Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку», НПП «Голосіївський», Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи та інших громадських організацій відбувся форум «Розумна енергетика в освіті».

В програмі нагородження переможців конкурсу «Шкільний енергоаудитор», презентації, круглі столи, дискусії, майстер-класи, екскурсії, екологічні ігри та інші творчі заходи. До участі в Форумі долучилися понад 60 учасників з різних регіонів України, зокрема з Чернігівської, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Рівненської, Житомирської, Київської областей та м. Києва.

До заходу долучилися також представники ОГС "Зелена Житомирщина". Зокрема, було представлено енергоефективні ініціативи та здобутки в Житомирській області, а також супутні вигоди доступу до низьковуглецевої енергетики. Також було презентовано новостворений Житомирськмй центр енергоефективності, відкриття якого відбулося 18 травня 2018 року.