You are hereВеликий Бал Благодійників у Житомирі

Великий Бал Благодійників у Житомирі


Житомирщина міцно закріпила за собою звання благодійного краю.  Оскільки в місті та й в області постійно проходять доброчинні акції, виставки та концерти, на яких благодійники та волонтери допомагають знедоленим дітям, людям похилого віку, багатодітним сім'ям, чорнобильцям, воїнам АТО, постраждалим внаслідок конфлікту на Сході України.

9 грудня 2016 року відбулося відкриття третього Великого Балу Благодійників у Житомирі, де клуб благодійників «Ангели добрих справ» відзначили переможцем у конкурсі «Імперія милосердя» у номінації «Найблагодійніший навчальний заклад» Житомирський національний агроекологічний університет.

Вже більше 10 років з подарунками, солодощами та фруктами Святий Миколай  19 грудня вітає маленьких пацієнтів  відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої лікарні та дитячого психоневрологічного відділення Житомирської психіатричної лікарні. Аби святковий сюрприз дійсно вдався, попередньо дітей просять написати про свою мрію в листі до Миколая, а тоді студенти університету за підтримки керівництва закладу беруться виконувати бажання. Для дітвори, окрім гостинців, була підготовлена концертна програма зі співами, іграми та вітаннями від Миколая.

 

 

  

Сайт створено за підтримки Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ