Новорічний настрій та здійснення мрій потрібні всім

В цьому переконані представники Мережі організацій громадської спільноти «Зелена Житомирщина», які напередодні новорічних та різдвяних свят 22 грудня 2016 року спільно з представниками Вишевицької територіальної громади організували Благодійний екологічний ярмарок  для громади с. Веприн Радомишльського району Житомирської області. Цей захід присвятили пам’яті Герасименко Лілії Петрівни, голови громадської організації «Жінки і діти України – наше майбутнє», Заслуженого лікаря України, Кавалера ордену княгині Ольги, та просто жінки, яка все своє життя опікувалася долями мешканців с. Веприн.

  Відкрив захід Голова Об’єднаної територіальної громади Гаврутенко Сергій Васильович, який привітав присутніх зі святами, прозвітував про досягнення 2016 року та плани на 2017 рік.

Було приємно бачити громаду с. Веприн,  від старожилів до молодого покоління,  серед яких були діти і навіть немовлята з батьками, які в єдиному пориві слухали народний фольклорний колектив із сусіднього села Вишевичі. Привітати громаду приїхали і гості, зокрема Крижановська Ольга Тимофіївна, експерт громадської організації «Екологічне майбутнє», науковець, фахівець у сфері заповідної справи, та Крижановська Олена, письменниця, еколог, Лауреат Всеукраїнського Конкурсу «Коронація слова 2016»,  переможець Всеукраїнського конкурсу «Золотий лелека», молодший науковий співробітник Національного природного парку «Голосіївський».

Школи та бібліотеки с. Веприн та с. Вишевичі отримали інформаційно-просвітницькі матеріали від Мережі «Зелена Житомирщина», книги серії «Бібліотечка «Колоска» та долучили до своїх фондів матеріали журналу  «Колосок». Окремо хотілося б подякувати працівникам офісу ООН в Україні, які надали особисті речі та іграшки (які користувалися великою популярністю) для потреб Ярмарки.

  Завершився захід казковою феєрією-грою за участю вепринських школярів, які перевтілилися в мешканців Чарлісся – героїв лісової фентезі «Пригоди в Чарліссі». Діти завзято рятували лісову царівну від мавок та перевертнів, лицар вів дуель з темними силами, і всі гуртом допомагали Зайчику знайти найкраще в різних порах року. Режисером дійства стала сама автор Олена Крижановська. Вепринська та Вишевичевська школи отримали справжні дипломи Лицарів Чарлісся. На згадку про гостей в них залишилися чарівні золоті персикові кісточки, які письменниця вручила школярам, для вирощування та здійснення мрій.