01.06.2024

Тренінг з питань менструальної гігієни для вихованців Березівської спеціальної школи Житомирської громади

28 травня у всьому світі відзначають День менструальної гігієни з метою підвищення обізнаності щодо менструальної гігієни і привернення уваги до доступності засобів менструальної гігієни для жінок і дівчат. Громадською організацією «Жінки і діти України - наше майбутнє» в рамках реалізації Програми ЮНІСЕФ «Надання гуманітарної допомоги/відновлення водопостачання у містах, селищах, об’єднаних громадах, громадах на підтримку дітей, батьків та опікунів» для вихованців Березівської спеціальної школи Житомирської громади було проведено тренінг з питань менструальної гігієни.

01.06.2024

Для дівчат-підлітків Коростенської громади було проведено тренінг до Міжнародного дня менструальної гігієни

Для дівчат-підлітків Коростенської громади ГО "Жінки і діти України - наше майбутнє" було проведено тренінг до Міжнародного дня менструальної гігієни з метою поширення знань про важливість менструального здоров’я, обізнаності з використання різних засобів менструальної гігієни. Ініціатива проходила на базі "Центру дитячої та юнацької творчості" Коростенської міської ради. Захід охопив питання  стигматизації теми менструації, основні поради щодо менструальної гігієни та здоров’я підлітків із використанням інтерактивних вправ та тренінгового пакету "Здоров'я та комфорт".

25.01.2024

Запрошуємо взяти участь у конкурсі  «Ініціативи Екватор» 2024: Природа та Кліматичні дії. 

Шановні партнери,
Запрошуємо взяти участь у конкурсі  «Ініціативи Екватор» 2024: Природа та Кліматичні дії. 
Підтримку отримають активні громади та спільноти корінних народів, що впровадили інноваційні проекти сталого розвитку та пропагують рішення, продиктовані природою. Переможці конкурсу отримають 10 000$ та підтримку для своїх ініціатив. 
Поширюйте цю інформацію через соцмережі, та підтримайте наші спільноти на різних платформах. 
Конкурс триватиме до 26 лютого, детальна інформація за посиланням:

16.11.2023

Видача окулярів в Центрі розвитку села "Лілія"

Завдяки роботі Центру розвитку села «Лілія» в селі Веприн Вишевицькоі громади, що на Житомирщині понад 70 жінок похилого віку, які проживають в сільській місцевості, отримали окуляри, надані громадською організацією LifeChanger UA.

01.11.2023

Екологічна акція "Посади дерево Миру" на базі Березівської спецшколи Житомирської обласної ради

31 жовтня 2023 року за сприяння ПМГ ПРООН-ГЕФ, Мережі ОГС "Зелена Житомирщина" на базі Березівської спецшколи Житомирської обласної ради відбулася екологічна акція під гаслом "Посади дерево миру", в рамках якої спільними зусиллями з вихованцями закладу було проведено посадку плодово-ягідних культур за еколого-безпечною технологією, щоб задовольнити потреби у здорових екосистемах, які забезпечують продовольчу безпеку країни.  

21.10.2023

Щорічна бізнес-конференція «DISTRIBUTIONMASTER-2023: НОВА РЕАЛЬНІСТЬ-ВИКЛИКИ ТА РІШЕННЯ»

За сприяння ПМГ ПРООН-ГЕФ представники Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Житомирській області взяли участь у національному проєкті для виробників, постачальників та рітейлерів України «Підготовка виробників та мереж до сезону 2023-2024 закупівель продуктової галузі України» та 20 жовтня долучилися до щорічної бізнес-конференції «DISTRIBUTIONMASTER-2023: НОВА РЕАЛЬНІСТЬ-ВИКЛИКИ ТА РІШЕННЯ», м. Київ.

18.10.2023

Навчання жінок-фермерів прогресивним практикам ведення рослинництва в рамках реалізації допомоги у відновленні аграрного сектора України

Кращі практики та надбання проєкту ПМГ ПРООН-ГЕФ були висвітлені в рамках пілотного проєкту щодо навчання жінок-фермерів прогресивним практикам ведення рослинництва в рамках реалізації допомоги у відновленні аграрного сектора України, який проводиться спільно з Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної військової адміністрації за спонсорської підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). 

05.10.2023

Майстерні психологічної реабілітації «Пізнаймо місто Лева разом» для дітей Житомирщини та Київщини

З 29 вересня до 1 жовтня у рамках програми Майстерні психологічної реабілітації «Пізнаймо місто Лева разом» 26 дітей з села Веприн Вишевицької громади та 10 дітей з Київської області відправились в захоплюючу подорож до міста Львів.

Протягом трьох днім діти отримали шалену кількість вражень, ознайомились з культурою, пам’ятками та історією нашої країни. Для дітей було підготовлену цікаву програму для психологічного розвантаження а також незабутню екскурсією визначними місцями.

24.08.2023

Розпочату роботу Майстерень психологічної реабілітації для Вишевицької ОТГ

23 серпня у селі Веприн відбулася зустріч дітей та їх батьків із казковими персонажами, а також для учасників було проведено майстер-класи та розважальну програму задля психологічної реабілітації.

Також у вересні-листопаді для дітей заплановано виїзні студії на Західній Україні.

 

 

20.08.2023

Видача гуманітарної допомоги ЮНІСЕФ волонтерами ГО "Хвиля" в с. Вишевичі

Волонтери ГО «Хвиля» видали 22 гігієнічних набори благодійної допомоги ЮНІСЕФ для внутрішньо-переміщених осіб, малозабезпечених та багатодітних родин села Вишевичі, Вишевицької ТГ.

Передаємо щиру влячність UNICEF Ukraine за підтримку українців у цей нелегкий час!

Разом до Перемоги!

Сторінки