25.05.2023

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Третьої Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку галузі землеробства: проблеми та шляхи їх вирішення»

Дата і місце проведення: 8-9 червня 2023 року на базі Поліського національного університету за адресою: м. Житомир, бульвар Старий, 7, 10008.

Мета конференції: аналіз сучасного стану та шляхи вирішення проблем у галузі землеробства, налагодження наукових зв'язків між українськими та зарубіжними вченими, демонстрація та впровадження кращих агроекологічних практик кліматично розумного сільського господарства, методів боротьби з деградацією ґрунтів тощо.

17.05.2023

Представники Мережі «Зелена Житомирщина» взяли участь у форумі-практикумі «Відбудова в дії» у м.Київ

16-го травня 2023 року Перший заступник сільського голови Вишевицької ТГ та представники Мережі «Зелена Житомирщина» взяли участь у форумі-практикумі «Відбудова в дії» у м.Київ, що відбувався у рамках 24-ї Міжнародної спеціалізованої виставки енергоефективних рішень у сфері критичної інфраструктури «Акватерм Київ»

Форум-практикум «Відбудова в дії» – це презентації державних та міжнародних програм відбудови та розвитку постраждалих територій та демонстрація реалізованих проєктів відбудови громадами.

26.04.2023

Завершення роботи Climat BarCamp у Польщі.

Ось і завершилась робота кліматичного БарКемпу у Польщі.

Хочеться висловити свою щиру вдячність команді організаторів та спонсорів цього проекту NESEHNUTÍ за отриманий досвід, чудову підготовку цього заходу та щиру підтримку українців!

23.04.2023

Поширення досвіду роботи Мережі та презентація еко-гри "Цілі сталого розвитку" для учасників 7 країн Європи

Кліматичний БарКемп у Польщі продовжуються і одним з провідних питань обговорення є сталий розвиток та необхідності встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі.

20.04.2023

20 квітня 2023 року розпочав свою 6-денну роботу Climat BarCamp у Польщі до якого були відібрані і члени Мережі "Зелена Житомирщина"

20 квітня 2023 року в мальовничому місті Борек, Польща, розпочався 6-денний екологічний БарКемп, до якого були відібрані як провідні молодіжні експерти в роботі з громадою, молоддю з питань зміни клімату та лідерства, члени Мережі «Зелена Житомирщина».

Захід об‘єднав близько 60 учасників 7 країн Центральної та Східної Європи. Проте найбільша кількість представників різних організацій та еко-клубів саме з України.

09.04.2023

У Центрі розвитку села "Лілія" с. Веприн Вишевицької громади за сприяння ПМГ ПРООН-ГЕФ відбувся практичний семінар щодо особливостей посадки багаторічних рослин, плодових дерев, ягідників та декоративних культур.

8 квітня 2023 року в Центрі розвитку села "Лілія" с. Веприн Вишевицької громади Житомирської області за сприяння ПМГ ПРООН-ГЕФ відбувся практичний семінар щодо особливостей посадки багаторічних рослин, плодових дерев, ягідників та декоративних культур.

Місцеві жителі отримали не лише корисну інформацію щодо підготовки грунту відповідно до потреб рослини, ознайомилися з технологією посадки та удобренням, але й самі апробували екотехнологію вирощування лохини, калини, обліпіхи, гумі, годжі, ірги, лимонника, лаванди та ін.

26.03.2023

Експерти Мережі стали учасниками РЕГІОНАЛЬНОЇ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЇ МАГІСТРАЛЬНИЙ Mini-EdCamp KYIV на тему: " Столична кава з ароматом якісної освіти"

25.03.2023 року експерти Мережі стали учасниками РЕГІОНАЛЬНОЇ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЇ МАГІСТРАЛЬНИЙ Mini-EdCamp KYIV на тему: " Столична кава з ароматом якісної освіти". Ми отримали чудову нагоду за сприяння ПМГ ПРООН-ГЕФ продемонструвати кращі практики освіти в інтересах сталого розвитку через екотерапію, Майстерні сталого розвитку на деокупованих територіях, інтерактивні ігри, зокрема "Цілі сталого розвитку", "Дій за озон", "Зелене місто майбутнього", "Безпечна громада", "Мережа життя", "Зелений менеджер", а також презентували новий он-лайн курс «Безпека та стійкість громад під час війни».

24.02.2023

Наша Мережа долучилася до III щорічного форуму «АПК-2023: війна, євроінтеграція, екологічні і кліматичні виклики, якість життя»

Основними питаннями заходу стали:

- Яка політика ЄС у 2022-23 рр. щодо реалізації EU Green Deal, біорізноманіття та розвитку органічного виробництва?

- Які перспективи вуглецевого землеробства в Європі і де місце України?

- Які кращі європейські практики відновлення довкілля, збереження води, лісів може запозичити сьогодні Україна?

- Як вплинула війна на спектр порушень в АПК під призмою виконання екологічного законодавства?

- Епоха дешевих добрив закінчилася? Як це вплине на трансформацію сільськогосподарського виробництва?

18.02.2023

Представники Вишевицької територіальної громади, експерти Мережі «Зелена Житомирщина», ПМГ ПРООН-ГЕФ на спільних міжнародних майданчиках ReBuild Ukraine 2023, Варшава.

15-16 лютого ReBuild Ukraine 2023, Варшава об‘єднала громади представників понад 40 громад України та міжнародних партнерів у спільних зусиллях відновити та відбудувати житло, соціальні об’єкти, спортивні та звичайні школи, які зруйнувала росія.

Сторінки