День відкритих дверей в Житомирському агроекологічному університеті

В Житомирському агроекологічному університеті 18 лютого 2017 року відбувся День відкритих дверей для всіх бажаючих ознайомитись з вузом. В стінах вузу побували школярі не тільки з районів, а й міста Житомира. Вчителі школи №33 м. Житомира прийшли разом з учнями. При зустрічі з викладачами агрономічного факультету у вчителів та учнів виникло багато запитань та обговорень з приводу презентації міні-лабораторії з визначення якості продуктів споживання, якості ґрунту та повітря. Діти самі мали можливість прийняти участь в експрес-аналізі, який презентували: кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри грунтознавства та землеробства Цуман Наталія Василівна; кандидат сільськогосподарських наук, доцент Довбиш Лариса Леонідівна; кандидат сільськогосподарських наук, доцент Журавель Сергій Васильович. Міні-лабораторія була придбана завдяки  участі у Програмі малих грантів ПРООН/ГЕФ. Тепер університет має не аби яку змогу визначати разом із студентами на практиці стан ґрунтів, які втратили свою родючість, внаслідок антропогенних впливів, acheter du cialis en ligne якість води, повітря та продукції, яку вживаємо.

Ставлення молодих людей до землі, до господарювання на ній дасть можливість змінити організаційно-господарські підходи до ландшафту і врахувати не тільки раціональний розподіл земельних угідь, а й вирішувати ряд екологічних проблем України.

Напрацювання Університету, в тому числі за підтримки міжнародних партнерів, допоможуть впровадити нові сучасні технології з підвищення протидеградаційної стійкості територій за рахунок структуроутворення грунту, використовуючи при цьому для оструктурювання грунтів полімеро-структуроутворювачі. Особливо вони ефективні на легких техногенно- та радіоактивно-забруднених грунтах зони Полісся.

Детальніше за посиланнями: http://www.znau.edu.ua,  https://www.facebook.com/znau.edu.ua.