Жінки Житомирщини відзначили Міжнародний день сільських жінок на Запоріжжі

15 жовтня — Всесвітній день сільських жінок! Вітаємо усіх сільських жінок з цим святом та дякуємо вам за ваш внесок у розвиток сільського господарства та проводовольчої безпеки!

Вперше Міжнародний день сільських жінок відзначався 15 жовтня 2008 року. У резолюції 62/136 Генеральної Асамблеї від 18 грудня 2007 року, яка офіційно оголосила цей день, визнається «найважливіша роль сільських жінок, в тому числі жінок, які належать до корінних народів, і їх внесок в прискорення розвитку сільського господарства і сільських районів, підвищення продовольчої безпеки та подолання зубожіння в сільських районах». Сільські жінки, головним джерелом існування яких є природні ресурси і сільське господарство, складають більше чверті всього населення планети. У країнах, що розвиваються, сільські жінки складають приблизно 43 % сільськогосподарської робочої сили, і на них покладена основна відповідальність за забезпечення продовольчої безпеки, так як вони виробляють, переробляють does viagra make you bigger і готують велику частину продовольства. Разом з тим, багато хто з жінок, що проживають у сільській місцевості, не мають доступу до якісної медицини та сфери обслуговування. 

Жінки Житомирщини відзначили цей день на Запоріжжі під час тренінгу з проектного менеджменту та підготовки проектних заявок. Захід відбувся за підтримки ПМГ ПРООН/ГЕФ в Україні. Тренінг організовано з метою посилення спроможності жінок-фермерів Запорізької області, об’єднань громадян, громадських організацій  в розробці проектів; розширення можливостей для участі в конкурсах проектів та підвищення рівня екологічної свідомості. Крім питань проектного менеджменту, досвіду та перспектив роботи ПМГ ПРООН/ГЕФ в Україні та світі, учасники мали змогу ознайомитися із законодавчою базою, підходами та прикладами успішних ініціатив з питань освіти для сталого розвитку, застосування низьковуглецевих технологій, агроекології в поєднанні з сільським зеленим туризмом, запобігання втратам біорізноманіття у співпраці з національними природними парками, закладами освіти та молоддю.